5 patarimai, kaip pradėti verslą internete

Pradėti verslą internete nėra lengvas sprendimas. Prireiks šiek tiek laiko, kad sužinotumėte, kad tai yra teisingas sprendimas jums. Man buvo malonu įkurti dvi internetines įmones. Pirmasis yra darbas „nuo namų“. Tam reikia daug įdarbinti, nes jei niekas nedirba, įdarbintojas neuždirba pinigų. Aš įsitraukiau į šį verslą neturėdamas plano, kuris nerekomenduojamas. Mintis, planavimas ir svarstymas yra svarbūs sprendimai. Internetinio verslo atidarymas ir valdymas yra vienas iš tų didelių sprendimų. Kartais buvo jausmas, kad pasiduodu. Mano viduje buvo kažkas, kas mane spaudė atidaryti koučingo verslą, kuris man suteiktų daugiau išpildymo ir vilties. Su koučingo verslu žinau, kad tai pasiseks, nes galiu tai pamatyti ir tikėti, kad tai įvyks.

Vykdydamas du verslus aš padariau keletą klaidų ir išmokau daug. Pateiksiu keletą patarimų, kurie padės sukurti sėkmingą pagrindą ir verslą. Versle bus emocinių pakilimų ir nuosmukių. Su viltimi ir lūkesčiais tos emocijos bus įveiktos.

1. Jei nepavyksta planuoti, tada planuoji žlugti

Planavimas yra būtinas sėkmingam verslui. Jei norite būti oficialus, sudarykite verslo planą, tačiau nereikia turėti formalaus verslo plano - vis tiek jums reikia plano. „Žmonės verslo planą laiko namų darbu, kurio nenori daryti, tačiau planavimas man padeda, kad ir kokia būtų mano sėkmė“, - sako Timas Berry, „Palo Alto Software“, gaminančios verslo planavimo programinę įrangą, pirmininkas ir „The Plan-As“ autorius. -Jūsų Go verslo planas.

Planavimas yra įrašai socialinėje žiniasklaidoje, atnaujinimai ir savaitinis registravimasis su savimi. Būtina registruoti verslą federalinėje ir valstijos vyriausybėse. Taip pat atidarykite banko sąskaitą numatomoms lėšoms.

2. Nerimaujate dėl smulkmenų

Jums nereikia jaudintis dėl dalykų, kurių negalite valdyti, pavyzdžiui, nuo ko pradėti, kai pirmą kartą pradedate. Svarbu prisiminti - pradėti. Kaip naujas verslininkas, jūs ne viską žinosite. Norint eiti šiuo keliu, reikia laiko. Išeik ir padaryk tai, kas, tavo manymu, teisinga ir pakeliui padaryk reikiamas pataisas.

3. Būti ekspertu

Verslumo pasaulyje esate ekspertas, remdamiesi savo patirtimi. Tai suteikia jums viską, ko jums reikia atsakymams jūsų pasirinktoje srityje. Tai prieštarauja viskam, ko išmokome iš buvimo verslo aplinkoje. Tai rodo, kad mes turime turėti laipsnius, atestaciją ir praktinę patirtį. Iš tikrųjų, norint plėsti savo verslą, būtina tęsti augimą. Jūs ir toliau mokysitės: Vis tiek dėvėkite „eksperto“ etiketę ir atsiduokite kompetencijai.

4. Baimė

Verslumo kelionėje turite valdyti savo emocijas. Jūs negalite nugalėti dėl savo emocijų, greičiau turite valdyti tai, kaip jaučiatės ir galvojate. Jei to nepadarysite, atsisakysite gyvenimo, kurio ilgai trokštate. Mes imamės verslumo siekių, kad išaugtume į neribotą potencialą. Pritraukite žmones, kurie vykdo tą pačią misiją kaip mes, turėti norimą laisvę.

5. Investicijų valdymas

Tvarkyti pinigus gali būti labai sunku. Sekti visas išlaidas būtina norint įvykdyti visus įsipareigojimus. Galite daug investuoti, žinodami, kad grąža bus greitai - jei ne dabar, greitai. Tai tampa sunkia kova, bet kuo daugiau įdedi, tuo daugiau išeisi. Nuoseklumas yra raktas į viską, ką darote; visos smulkmenos, kurias darote diena iš dienos, pastums jus į kitą lygį.